KUM SAATİ BULUŞMALARI

 

Her şey, “her şey seninle başlar” ile başladı!

Mümin Sekman, Her Şey Seninle Başlar adlı kitabında “öyle bir iş başarın ki, sizin de hikayenizi yazayım” demişti. Kitabı okuyan iddiasever bazı okurlar, “ öyle bir iş başaracağım ki, Mümin Sekman benim de başarı hikayemi yazacak” diye kendilerine hedef koydular…

Şimdi, bu hayallerini sonuçlara çevirebilmiş kişiler için, iyi bir haberimiz var. Bu öyküleri yayınlamak için bir site açıldı.

Adı amacını çok net bir şekilde ortaya koyuyor:

http://www.muminsekmanhikayemiyazacak.com

Amacımız, kitaptan okudukları fikirlere; kendi hayal güçlerini, zekalarını ve azimlerini katarak başarılı sonuçlar almış kişilerin öykülerini ve tecrübelerini diğer okurlarla paylaşmak. Bir kılavuz kitaptan aldığı bilgiyi, hayatına uygulayıp, sonuç olabilmeyi başarmış bu insanların öyküleri çok sıcak, pratik ve bizden örneklerle dolu.

“KUM SAATİ BULUŞMALARI” NEDİR?

Mümin Sekman’ın kitaplarını okuyup hayal ettiği bir işi başarmış kişilerle sohbetinden, bu site fikri doğdu.  Sekman kitabını okuyup bir iş başarmış kişilerle yaptığı görüşmelere, Kum Saati Buluşmaları diyor.

Bu görüşmelere davet edilen kişiler, ilk cümle olarak şunu duyuyor:

“Bugüne kadar hayatta nasıl başarılı olunacağını ben anlattım siz okudunuz, şimdi nasıl başardığınızı siz anlatın ben dinlemek istiyorum. Yani kum saatini ters çeviriyoruz!”

Kum Saati Buluşmaları’nda, kitaplarındaki fikirleri kullanarak hayalindeki bir projeyi gerçekleştirenler ile Mümin Sekman, başarı üzerine sohbet ediyor. Bu buluşmalara davet edilenlerin hikayeleri de bu sitede yayınlanacak.